Kurumsal Hizmetler

3 Boyutlu Performans Değerlendirme Sistemi

3 boyutlu performans değerlendirme sistemi ile hedeflerinizi büyütebilirsiniz. Günümüz iş hayatında uzun vadeli, kalıcı başarı yakalamak için kurumun en üst düzeyinden en alt seviyeye kadar iş sürekliliği gereklidir. Tüm personelin yüksek performansla çalışması iş verimini arttırır ve kurum statüsü gelişir. Bu sürekliliğin sağlanması için performans ölçüm ve değerlendirmelerin yapılması eksik kısımların tespit edilmesi ve düzeltme yapılması iş verimini arttırmaktadır.

Çalışan portföyünün belirlenmesi için mezun olduğu okul statüsü, elde edilen başarılar, alanında uzmanlık ve deneyim yetkinlikleri ön planda tutulmaktadır. İş analizleri sonucu belirlenen bu yetkinlikler görev pozisyonunda verimliliğe katkı sağlamaktadır. 3 boyutlu performans değerlendirme sistemi çalışan performansı değerlendirmesi açısından uygulanmaktadır.

Moroda 3 Boyutlu Performans Değerlendirme Sistemi

Her sektörden kurum için uygun ve esnek yapıya sahip 3 boyutlu performans değerlendirme sistemi yazılımları uygulanmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde işleyiş süreçlerinizi yönetebilir, raporlayarak veri analizleri yapabilirsiniz. Operasyonel maliyetlerinizi minimum seviyelere indirebilirsiniz.

3 boyutlu performans değerlendirme sistemi uygulamaları ile şirketinizin misyon ve vizyon süreçlerini yönetebilirsiniz. Kurumda bulunan birim yapısına göre hedef bazlı performans, memnuniyet performansı, yetkinlik bazlı performans uygulamaları yapılabilmektedir.

Hedef Bazlı Performans Değerlendirme

Hedef bazlı performans değerlendirmesi çalışanların belirlenen hedefler doğrultusunda sunduğu verilerdir. Hedef yönetim planları günümüz standartlarında birçok işletmenin tercihidir. Bu sayede objektif ölçümler ve hedeflere ulaşma çalışmaları matematiksel olarak takip edilebilir.

Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirmesi

Yetkinlik bazlı performans değerlendirmesi, işleyiş konusunda nasıl yapılacak sorusunu baz almaktadır. 90°, 180°, 270° veya 360° yetkinlik değerlendirme sistemi ile çalışan, şirket, pozisyon ve departman döngüsü tarihsel olarak raporlanabilir.

Memnuniyet Bazlı Performans Değerlendirmesi

Memnuniyet bazlı performans değerlendirmesi, şirket, müşteri ve çalışan memnuniyeti verilerini hazırlar. Bu verilerle çalışan performansı, iş verimi veya hedef büyütme planlamaları sistemik olarak belirlenebilir.

3 boyutlu performans değerlendirme sistemi dinamik yapısı sayesinde tüm birim ve çalışanların organizasyon şemasını oluşturur. Şema takibini geçmişten bugüne tarihsel olarak takip edebilirsiniz. Şirket yetkinliklerini 3 boyutlu performans değerlendirme sistemi bünyesine kaydederek bilimsel ölçümler elde edebilirsiniz.  3 boyutlu performans değerlendirme sistemi ile ilgili görüş, soru veya detay bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu